آتش سوزی در باغ بهائیت عکا

0

Views: 8

 

صبح روز جمعه آتش سوزی مهیبی در عکا واقع در شمال اراضی فلسطین اشغالی به وقوع پیوست. این آتش سوزی با وجود حضور نیروهای آتش نشانی رژیم صهیونیستی همچنان بر وسعت آن افزوده شد.

به گزارش فاران نیوز، رسانه‌های عبری زبان با انتشار تصاویری از حادثه آتش سوزی خبر دادند، این آتش سوزی در یک پروژه ساختمانی در داخل این باغ واقع در خیابان شالوم جلیل در شهر عکا رخ داده است.

 

شدت آتش سوزی به قدری بزرگ بود که مسئولان امدادی و آتش نشانی از ساکنان مناطق اطراف درخواست کردند از خانه‌ های خود خارج نشوند و پنجره‌ های خود را نیز باز نکنند.

 

طبق گفته فرمانده عملیات آتش نشانی به دلیل احتمال سرایت آتش از داخل این باغ به مناطق اطراف برخی از مناطق اطراف هم تخلیه شده‌اند. در حالی که اسرائیل هیوم هم خبر داد، شماری از ساکنان مناطق دورتر هم به دلیل شدت دود ناشی از این آتش سوزی از محل سکونت خود فرار کردند.

گفتنی است محل آتش سوزی باغ بهجی در شمال عکا واقع است که در آن «باب» یکی از رهبران این فرقه ضاله در آن مدفون است.

همچنین لازم به ذکر است صهیونیست‌ ها، فلسطین اشغالی به ویژه شهرهای حیفا و عکا را به یکی از مهم‌‌ترین مراکز تبلیغ و ترویج افکار انحرافی مخصوصا تفکر بهائیت مبدل کرده‌اند.

چندی پیش رسانه های بهائی از پیشرفت در پروژه بزرگ ساختمانی خود در شهر عکا خبر دادند. از این بنا به عنوان بزرگترین پروژه ساختمانی بهائیت یاد شده و محل دفن دومین رهبر این فرقه، عباس افندی و در حال احداث بوده است.

انتهای پیام

منبع: تسنیم