ادای سوگند هندو‌های افراطی برای کشتن مسلمانان+فیلم

هندوهای افراطی
0 53

Visits: 28

 

ویدئویی از گردهمایی صد‌ها ناسیونالیست راست هندو‌های افراطی منتشر شده که خواستار کشتار مسلمانان برای ایجاد هیندو راشترا (سرزمین هندوها، یا همان هندوستان) هستند.

در این ویدئو چهره‌های برجسته هندو‌های افراطی هندو از پیروان خود می‌خواهند که سوگند یاد کنند که مسلمانان را بکشند.

افزایش تبلیغات ضد اسلامی، نفرت علیه مسلمانان، نقض حقوق مسلمانان و متهم کردن آن‌ها به گسترش ویروس کرونا در هند و اقدام پلیس علیه دانشجویان و فعالانی که در تظاهرات مسالمت آمیز علیه اصلاحات بحث برانگیز قانون شهروندی شرکت کرده بودند، همه نمونه‌های اسلام هراسی در هند در طول سال گذشته هستند.

گفتنی است، پیش از این رهبران گروه‌های افراطی هندو در نشستی، با تاکید بر جنایات گسترده سال ۲۰۱۷ علیه مسلمانان روهینگیا و خروج اجباری آنها از میانمار، خواستار کشتار دسته جمعی مسلمانان به قیمت زندان رفتن شده بودند. آنها خواستار اتخاذ سیاستی برای پاکسازی قومی مسلمانان از هند شده بودند.

یکی از رهبران جنبش هندوهای افراطی به پیروان هندو تاکید کرده بود که هیچ چیز بدون داشتن اسلحه ممکن نیست. اگر می خواهید جمعیت مسلمانان را از بین ببرید باید آنها را بکشید. برای کشتن مسلمانان و زندان رفتن آماده باشید. حتی اگر صد نفر از ما آماده کشتن بیست هزار نفر از آنان (مسلمانان) باشیم، این کار را خواهیم کرد.

انتهای پیام