ارتباط رژیم صهیونیستی و مسیحیان تبشیری

0

Views: 4

 

از جمله خصوصیات مشترک مسیحیان تبشیری و رژیم صهیونیستی دشمنی با مردم ایران و دین مبین اسلام است. این رویکرد در حمایت از تحریم‌های ظالمانه به بهانه نقض حقوق بشر در داخل کشور به‌خوبی خود را نشان داده که بخشی از اسناد موهوم آن توسط سازمانهای تبشیری چون ماده 18 و درهای باز فراهم شده است.

به گزارش فاران نیوز، جریان مسیحیت تبشیری و رژیم غاصب صهیونیستی ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند به‌نوعی که هم اکنون یکی از اهداف کلان مسیحیان تبشیری، تأمین امنیت رژیم صهیونیستی و حمایت بی‌چون چرا از این ساختار جعلی است.

این ارتباط و تعامل تا جایی پیش رفته که به سختی می توان بین اهداف این دو تمایز و تفاوت قائل شد. 

در همین راستا مقابله با جهان اسلام و تلاش برای مسیحی‌سازی مسلمانان منطقه خاورمیانه یکی از اصول مسیحیت صهیونیستی است، که این امر هم به نفع رژیم صهیونیستی و هم موجب تأمین منافع قدرت‌های استعماری جهان مانند آمریکا در منطقه مذکور می‌شود. 

 از جمله خصوصیات مشترک مسیحیان تبشیری و رژیم صهیونیستی دشمنی با مردم ایران و دین مبین اسلام است. این رویکرد در حمایت از تحریم‌های ظالمانه به بهانه نقض حقوق بشر در داخل کشور به‌خوبی خود را نشان داده که بخشی از اسناد موهوم آن توسط سازمان‌های تبشیری چون ماده 18 و درهای باز فراهم شده است.

مورد دیگر از اشتراکات این دو جریان حمایت از مهره‌ای سوخته به نام رضا پهلوی است که هم حمایت مسیحیان تبشیری فارسی‌زبان را دارد و هم در میان یهودیان آمریکا و عناصر صهیونیستی گزینه‌ای مطلوب برای آینده ایران محسوب می‌شود.

رضا پهلوی در سفری که به اسرائیل داشت ضمن دیدار با نخست‌وزیر این رژیم جعلی از دوستی با اسرائیل و لزوم تلاش برای سرنگونی نظام اسلامی سخن گفت و رسانه‌های وابسته به رژیم صهیونیستی تلاش بسیاری برای برجسته‌سازی سفر پهلوی به اسرائیل و مطرح‌کردن وی به‌عنوان یکی از افراد مطرح اپوزیسیون کردند.

بررسی روند اقدامات مذکور نشان می‌دهد که دلیل اصلی دشمنی مسیحیان تبشیری با ایران و حمایت آنان از فردی ضعیفی چون رضا پهلوی ، وجود کارفرمایی مشترک به نام رژیم صهیونیستی است.

انتهای پیام

منبع: رهپویان هدایت