افتخار می کنم که مرکز جهانی بهائی در اسرائیل است

رئیس جمهور رژیم صهیونیستی:

0

Views: 8

 

رئیس جمهور رژیم صهیونیستی: به عنوان رئیس جمهور رژیم صهیونیستی این را یک افتخار می دانم که مرکز جهانی بهائی و مقبره عبدالبهاء و پدرش بهاءالله در عکا و حیفا واقع شده است.

به گزارش فاران نیوز: رژیم غاصب و صهیونیستی اسرائیل همواره به عنوان یکی از حامیان اصلی فرقه ضاله بهائیت به شمار آمده است. از بدو تأسیس این کشور جعلی، تعاملات بسیاری میان این فرقه انحرافی با صهیونیست ها برقرار بوده است.

 

مدتی پیش و در صدمین سالمرگ عبدالبهاء (فرزند و جانشین بهاء الله) در کنفرانسی که به همین مناسبت برگزار شده بود رئیس جمهور رژیم غاصب اسرائیل در پیامی تصویری اعلام کرد: به عنوان رئیس جمهور اسرائیل، این را یک افتخار می دانم که مرکز جهانی بهائی و مقبره عبدالبهاء و پدرش بهاء الله در عکا و حیفا واقع شده است.

 

اسحاق هرتزوگ در قسمتی از سخنانش بیان می‌دارد: در صد سالگی فوت عبدالبهاء امیدوار هستیم که یاد و خاطره او موجب برکت برای ما شود.

 

او در بخشی دیگر از سخنانش در این پیام تصویری علاقه قلبی خود به بهائیت را این گونه ابراز می نماید: می خواهم بگویم من همچنان به عنوان یک دوست قدیمی با مرکز جهانی بهائی و جامعه بهائی در جهان هستم ، همانطور که پدر مرحومم وقتی که رئیس جمهور (اینگونه) بود.

 

اگر چه برخی از بهائیان بخاطر منفور بودن رژیم کودک کش اسرائیل چنین تعاملاتی را بر نمی تابند. اما هر از چندگاهی اتفاقاتی رخ می دهد که از روابط تشکیلات بهائیت با رژیم غاصب اسرائیل پرده بر می دارد.

 

انتهای پیام

منبع: فرقه نیوز