فرمانده بلندپایه منافقین باند سرقت تشکیل داد 

0

Views: 5

خبرگزاری آلبانیایی exit با منتشر کردن اسنادی اعلام کرد یکی از اعضای بلندپایه گروهک تروریستی منافقین به جرم سازماندهی یک باند سرقت در آلبانی دستگیر شده است.

دو ماه پس از منتشر شدن اسنادی مبنی بر بازداشت نرگس ابریشمچی و حسن نایب آقا دو تن از مسئولین بلندپایه گروهک منافقین به جرم قاچاق انسان و مواد مخدر در اروپا توسط مقامات آلبانی، اکنون خبرگزاری آلبانیایی exit با منتشر کردن اسنادی اعلام کرد یکی از اعضای بلندپایه گروهک تروریستی منافقین به جرم سازماندهی یک باند سرقت در آلبانی دستگیر شده است.

طبق این اسناد محمد سادات دربندی معروف به کاک عادل شکنجه گر سابق گروهک منافقین به همراه دو تبعه آلبانیایی در مارس سال گذشته در ثروت پول از این داروخانه دست داشتند. سند مذکور حاکی از آن است که او در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرده است.

حادثه دوم نیز شامل شکستن و ورود به کافه و سرقت پول از صندوق است. محمد سادات دربندی در بازجویی پلیس به این سرقت اعتراف کرده است. این سند که توسط الینا کامبی (دادستان) امضا شده است به وضوح مشخص می کند که او محکومیت های قبلی داشته است اما توضیح بیشتری در سند ارائه نشده است.

در رابطه با آخرین اتهامات exit با دادستانی و پلیس ایالتی تماس گرفته تا بپرسد از سال ۲۰۱۵ تا کنون چه تعداد جنایات مربوط به اعضای مجاهدین خلق گزارش شده است و چه تعداد مجرم شناخته شده‌اند. اما در این مورد نیز هیچ پاسخی دریافت نشد.

 

انتهای پیام

 

منبع: تسنیم