توطئه های بهائیت علیه جمهوری اسلامی ایران در راه است

توطئه های بهائیت
0

Views: 4

در آینده ای نه چندان دور توطئه های بهائیت که در جلسات بهائیت در اسرائیل علیه نظام جمهوری اسلامی به تصویب رسیده است عملی خواهد شد.

حجت الاسلام امیرحسین کامل نواب از فعالان و پژوهشگران حوزه فرق و ادیان انحرافی و رئیس شورای سیاستگذاری دومین جشنواره ملی هنرهای گرافیکی پوستر و کاریکاتور (مقدس نما) به عنوان «بهائیت، محفل خیانت» بیان کرد: سال ۱۴۰۰ سال خاصی برای بهائیت بود و در سطح جهان برنامه های متعددی برای برگزاری داشت صدمین سالگرد فوت عبدالبها برگزار شد.

وی عنوان کرد: طبق رصد انجام شده اخیراً تشکیلات بهائیت تمام مشاورین قاره ای خود را در منطقه فلسطین اشغالی (اسرائیل) جمع نموده است. این تشکیلات برای آینده ایران و فعالیت‌های این فرقه در این کشور اسلامی برنامه‌ریزی‌هایی کرده است. طبق شواهد به دست آمده اعضای محفل ملی ایران نیز در این جلسه حضور داشته و در جریان تصمیمات قرار گرفته اند.

حجت الاسلام کامل نواب لان فرهنگی کشور و دستگاه‌های امنیتی و دغدغه مندان عرصه مقابله با جریان‌های انحرافی الخصوص بهائیت را مورد خطاب قرار داده و گفت: هوشیارتر از گذشته باشید چرا که در آینده‌ای نه چندان دور برنامه ها و توطئه های بهائیت که در این جلسه علیه نظام جمهوری اسلامی به تصویب رسیده است عملی خواهد شد. بنابراین لازم است بینش و بصیرت لازم را داشته باشیم و مدبرانه پیش از آنکه آنها اقدام می کنند جلوی توطئه های شان را بگیریم.

انتهای پیام

منبع: مفاز