حمله منافقین به پلیس سوئد با سلاح سرد

حمله منافقین
0

Views: 1

اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان حمله به نمایشگاهی در شهر استکهلم سوئد، با پلیس این کشور درگیر و یازده نفر از آنان به اتهام حمل و به‌کارگیری سلاح سرد بازداشت شدند.

به گزارش فاران نیوز، در حالی که از روز پنج‌شنبه برگزاری یک نمایشگاه کوچک از سابقه جنایات منافقین، شهر استکهلم سوئد را متشنج کرده، 11 نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان درگیری با پلیس این کشور دستگیر شدند.

ماجرا از آنجا شروع شد که جمعی از ایرانیان مقیم سوئد با اخذ تمام مجوزهای قانونی، نمایشگاهی از تصاویر و اسناد جنایات فجیع گروهک تروریستی منافقین در ایران را در برابر دادگاه نمایشی حمید نوری برگزار کردند که با اقدامات شبه‌تروریستی منافقین رو‌به‌رو شد. از روز گذشته عده‌ای از اعضای گروهک تروریستی منافقین با حضور رو‌به‌روی این نمایشگاه، تلاش کردند با حمله به آن، آثار جنایت‌های داعش‌گونه هم گروهکی‌های خود را از بین ببرند. در جریان حمله به این نمایشگاه، خبرنگار و تصویربردار شبکه بین‌المللی «پرس‌تی‌وی» هم که برای پوشش نمایشگاه در صحنه حاضر بودند مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند و مجموع این اقدامات به نحوی بود که پلیس سوئد به واسطه ایجاد تشنج در شهر استکهلم وارد میدان شده و به منظور ایجاد نظم با منافقین درگیر شد. در جریان این درگیری‌ها، یازده نفر از اعضای منافقین که سلاح سرد و چاقو حمل می‌کردند بازداشت شدند.

منافقین از چندی پیش با حمایت‌های دستگاه قضائی و سرویس امنیتی سوئد در جریان برگزاری یک دادگاه نمایشی برای حمید نوری که مدعی هستند مدتی زندان‌بان آنها بوده فعال هستند و اقدامات غیرقانونی گسترده‌ای را در خاک سوئد انجام داده‌اند، اما حالا کار به جایی رسیده که پلیس این کشور مجبور به برخورد با اعضای این گروهک تروریستی شده است.

انتهای پیام

منبع: تسنیم