برپایی نمایشگاه «اسناد جنایات منافقین» در سوئد

جنایات منافقین
0

Views: 1

 

نمایشگاهی از اطلاعات و اسناد مربوط به جنایات گروهک تروریستی منافقین علیه ملت ایران، به همت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) از روز پنجشنبه مقابل دادگاه استکهلم آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، نمایشگاهی از اطلاعات و اسناد مربوط به جنایات گروهک تروریستی منافقین علیه ملت ایران، به همت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) از روز پنجشنبه در مقابل دادگاه استکهلم آغاز به کار کرد. این نمایشگاه که شامل بخشی از تصاویر، اسناد و اطلاعات درباره‌ جنایات تروریستی و خشونت‌بار گروهک منافقین علیه مردم ایران است، در قالب پوستر و بَنر از روز پنجشنبه ۱۹ خرداد به مدت ۲ روز در مقابل دادگاه استکهلم در کشور سوئد برپا شد.

این نمایشگاه در مقابل ساختمان دادگاهی برگزار می‌شود که مدتی قبل در جریان محاکمه «حمید نوری» شهروند ایرانی، اعضای گروهک تروریستی منافقین توسط دستگاه قضایی سوئد در جایگاه شاکی و شاهد قرار گرفته بودند.

این رفتار غیرمتعارف، با اعتراضات مکرر خانواده قربانیان ترور ایران مواجه شد و آن‌ها در مکاتبات خود با مقامات سیاسی و قضائی سوئد و در دیدار با سفیر این کشور در تهران، نسبت به دعوت دادگاه از تروریست‌ها برای ادای شکایت و شهادت اعتراض کرده و آن‌را رویه‌ای ظالمانه در تغییر جایگاه «جلاد» و «شهید» دانستند؛ ازاین‌رو، برگزاری نمایشگاهی از جنایات تروریست‌ها در مقابل این دادگاه سیاسی مورد توجه بنیاد هابیلیان قرار گرفت.

انتشار ده‌ها سند و تصویر از جنایات منافقین که برای اولین‌بار منتشر می‌شوند، از هم‌اکنون با واکنش و خشم منافقین مواجه شده است. ترس از تنویر افکارعمومی سوئد درباره‌ واقعیت این گروهک تروریستی منجر به صدور چند بیانیه خشم‌آلود توسط منافقین در ساعات منتهی به برگزاری نمایشگاه شده و سرکردگان این گروهک خواستار لغو برگزاری آن شده‌اند.

انتهای پیام

منبع: شبستان