کمک یهودیان به مسجد برای کمک به خانمان های کانادا

یهودیان
0 34

Visits: 8

گروهی از یهودیان ادمونتون برای فراهم آوردن سرپناه و تهیه غذا برای افراد بی خانمان با قدیمی‌ترین مسجد این شهر همکاری کردند. این گروه یهودی ضمن تشکر از مسجدالرشید، کمک های خود را به مسجد اهدا نمودند.

گروهی از یهودیان ادمونتون برای فراهم آوردن سرپناه و تهیه غذا برای افراد بی خانمان با قدیمی‌ترین مسجد این شهر همکاری کردند.

این کمک‌ها روز پنجشنبه ۱۶ دی ماه به مسجد الرشید اهدا شد. مسجد الرشید به دلیل اینکه در روزهای سرد زمستان درهای خود را به روی افراد بی‌خانمان باز می‌کند در شهر ادمونتون شهرت دارد. این مسجد در هفته گذشته درخواست کمک های مالی و داوطلب کرده بود.

گروه یهودیان ادمونتون کانادا در توییتر نوشت: از مسجد الرشید متشکریم که درهای مسجدش را در این سرمای شدید به روی بی‌خانمان‌ها باز می‌کند. ما غذا و آب آشامیدنی را به مسجد اهدا کردیم که امکان ارائه خدمات را تا روز یکشنبه فراهم می‌کند.

مدیریت مسجد الرشید هم در پاسخ نوشت این گونه است که جامعه ما گرد هم می آید از شما یهودیان ادمونتون برای کمک به همسایگان خود متشکریم.

گفتنی است، ادمونتون در اوایل هفته با هشدار سرمای شدید مواجه بود و دمای هوا در پنجشنبه شب به کمتر از منفی ۳۵ درجه کاهش پیدا نمود.

انتهای پیام

منبع: مفاز