ولایت فقیه در تفکرات التقاطی صوفیه

0

Views: 9

 

 اهمیت تضعیف جایگاه ولایت فقیه در فرقه های انحرافی به گونه ای است که اگر فعالیت آشکار و پنهان مصطفی آزمایش در فضای مجازی مورد بررسی قرار گیرد، شاید اغراق نباشد اگر بگوییم فعالیت وی مثل حلقه های یک زنجیر مرتبط با هم و در راه تضعیف بزرگترین عامل پیروزی و ایستادگی انقلاب یعنی همان ولایت فقیه است.

تفکر باطل صوفیه با بهره گیری از وضعیت نامناسب اجتماعی همواره پیروانی را اطراف خود جمع می‌کند و آنها را به ضلالت و گمراهی می‌کشاند. بزرگان صوفیه با وجود این که از همان آغاز فعالیت خود مورد انتقاد ائمه معصومین و بزرگان دین قرار گرفتند در سایه حمایت حکام نامشروع و سرویس‌های جاسوسی به حیات خود ادامه دادند تا شاهد ارائه تفکرات متناقض و تلفیقی توسط سرکردگان آن باشیم.

 

برای اثبات دور باطل صوفیه و نجات افراد جذب شده ابتدا باید اسلام راستین و صراط مستقیم را درست به آنها معرفی کنیم تا بتوانیم با اثبات تناقض و تلفیقی بودن تفکرات بزرگان صوفیه مهر تایید به خود ساختگی بودن سلوک پوشالی آنها زده و باعث هدایت جویندگان حقیقت شویم.

 

مصطفی آزمایش چهره حاشیه‌ساز فرقه صوفیه گنابادیه بعد از تخته شدن کلاسهای تفسیر قرآنش که کلاً با تفسیر به رای همراه بود، تلاش کرد به بحث ولایت فقیه خدشه وارد کند. زیرا اربابان وی به خوبی می‌دانند که ولایت فقیه رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی است و باید جایگاه ولایت فقیه را به طریق مختلف تضعیف کنند.

 

آنها از همان آغاز فهمیدند که بزرگ‌ترین رمز پیروزی و شکست ناپذیری ملت شریف ایران و اعتقاد به ولایت فقیه و وجود یک ولی فقیه مقتدر و مقبول است. به همین خاطر به صورت مستقیم و غیرمستقیم به تخریب جایگاه ولی فقیه پرداختند تا نسل آینده صوفیه به یک لشکر پیاده نظام برای تحقق اهداف غرب تبدیل شود.

تضعیف جایگاه ولایت فقیه توسط مصطفی آزمایش

اهمیت تضعیف جایگاه ولایت فقیه در فرقه های انحرافی به گونه‌ای است که اگر فعالیت آشکار و پنهان مصطفی آزمایش در فضای مجازی مورد بررسی قرار گیرد شاید اغراق نباشد اگر بگوییم فعالیت وی مثل حلقه های یک زنجیر مرتبط با هم در راه تضعیف بزرگترین عامل پیروزی و ایستادگی انقلاب یعنی همان ولایت فقیه است.

 

مصطفی آزمایش و در اختیار داشتن رسانه در ابتدا به سراغ کسانی می رود که به جهات خاص، اص این مبنا را تضعیف می‌کنند و در مناسبت‌های مختلف به گفتگو با زندانیان سیاسی و افراد خاص مانند منتظری و امثال وی شاهد اوج تخریب جایگاه ولایت فقیه به صورت مستقیم هستیم. غافل از آنکه یوسف مردانی یکی از بزرگان صوفیه گنابادیه برخلاف مصطفی آزمایش به تعریف و تمجید از ولایت فقیه می‌پردازد و خواستار اطلاعات دراویش از حاکم فقیه است تا شاهد تناقض شدید این فرقه التقاطی باشیم.

 

ریشه‌یابی جریان‌سازی ماذون مطرود در اندیشکده چتم هاوس دیده می شود. این اندیشکده یکی از مهمترین اندیشکده های سیاست خارجی روباه پیر است که در ارائه راهبردها و چشم اندازهای خود تضعیف جایگاه ولایت فقیه را در دستور کار خود قرار داده و با نفوذ تلاش می‌کند که در باورها و نگرش‌های مردم ایران تغییری ایجاد کند.

 

اندیشکده چتم هاوس به خوبی می‌داند که جریان تخریب و تضعیف ولایت فقیه توسط فرقه های انحرافی سابقه بس طولانی در میان دشمنان حق و حقیقت دارد. زیرا آنها به خوبی می‌دانند که راه نفوذ در جامعه از رهگذر رهبر جامعه است و بزرگترین مانع نفوذ دشمنان رهبر جامعه و هدایت های دشمن شکنانه است. از این رو به شدت روی آن حساسیت نشان می‌دهند.

 

با توجه به مطالب فوق خطر فرقه های انحرافی به خوبی مشخص خواهد شد. زیرا مهمترین خطر آنها متوجه مفهوم دین است و بزرگان صوفیه با تناقضات و سلیقه ای عمل کردن به خودمحوری پرداخته و بزرگترین ضربه را بر کیفیت تدین وارد می‌آورند. عرفان‌های وارداتی مصطفی آزمایش که زادگاه آن اندیشکده چتم هاوس است، اکنون به سوی تفکرات سنتی درویش در حال نفوذ می باشد تا شاهد توجیه تفسیر آزاد متون دینی، اشاعه مناسک و شعائر خالی از معنا و مفهوم، تهی نمودن فقرا از بینش های انقلابی، القای آرا و طرح‌های خود (مستقیم یا غیرمستقیم) ایجاد بلوا و جنجال تبلیغاتی و رسانه‌ای و دور شدن از عمق و ژرفای دین و انقلاب می باشند.

 

انتهای پیام

منبع: فرق نیوز