پرسش های کرونا ، اپلیکیشن مورد نیاز این روزها

پرسش های کرونا
0

Views: 15

با سلام خبر خوب درباره پرسش های کرونا :

حجت الاسلام علی مخدوم رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی با اعلام این خبر گفت: با توجه به فراوانی سوالات هم وطنان عزیز پیرامون بیماری اخیر برآن شدیم تا مهمترین پرسش و پاسخ ها را در قالب نرم افزاری اندرویدی در اختیار مردم عزیز قرار دهیم.

وی افزود: مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی پس از بررسی جدیدترین سوالات مربوط به این موضوع را جمع آوری نموده و از بین سوالات مطرح شده به حدود ۹۰ سوال منتخب از جنبه های مختلف قرآنی، اعتقادی، اخلاقی، تاریخی، حدیثی، احکام شرعی و روانشناختی متناسب با نیازهای روز جامعه پاسخ داده و در قالب نرم افزار «پرسش های کرونا» به هم وطنان عزیز تقدیم کرده است.

حجت الاسلام مخدوم با اعلام این نکته که بیشتر پاسخ ها در دو قالب اجمالی و تفصیلی پاسخ داده شده گفت: منابع استفاده شده در پاسخ ها در این نرم افزار در پی نوشت ذکر شده است که علاوه بر ایجاد اطمینان بیشتر، امکان مطالعه و تحقیق بیشتر را نیز در اختیار قرار می دهد.

وی افزود: برای هر یک از سوالات، فایل صوتی همان متن قابل دریافت و شنیدن است. ضمن اینکه کاربران در صورت داشتن سؤال در زمینه پرسش و پاسخ های ارائه شده می توانند از گزینه ارسال پرسش که در نرم افزار تعبیه شده است استفاده و پس از ارسال پرسش جدید، پاسخ خود را دریافت نمایند.

وی در پایان با تشکر از مجموعه کارشناسان بخش های مختلف مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی که در شکل گیری و ارائه به موقع این اثر نقش بسزایی داشته اند، از کاربران نیز خواست تا با نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارتقاء خدمات یاری کنند.

برای دانلود نرم افزار پرسش های کرونا کلیک کنید

سایت فاران با پاسخ به شبهات کرونا همراه شما است