گزارش قتل شیرین ابوعاقله از سیمای فرقه رجوی

0

Views: 4

 

خبر قتل شیرین ابوعاقله را از سیمای دروغین فرقه رجوی شنیدم و خیلی متحیر شدم. در گزارش خبری حتی به عامل قتل اشاره ای نکردند و نگفتند این قتل از سوی سربازان اسرائیلی صورت گرفته است! عنوان خبر را این چنین مطرح کردند: چه کسی مرتکب چنین جنایتی شده است!

به گزارش فاران نیوز، در حالی که خبرگزاری های بین المللی و معتبر دنیا با صراحت تمام خبر قتل خبرنگار الجزیره را انعکاس دادند که این قتل از سوی تک تیرانداز اسرائیلی صورت گرفته است، فرقه رجوی عنوان خبر را اینگونه مطرح می کند و این اوج سر سپردگی فرقه نسبت به اسرائیل را نشان می دهد و گزارش این خبر ثابت می کند رجوی تا چه حد به اسرائیل وابستگی دارد. در گزارش ها خواندم حتی کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد با انتشار بیانیه مشترک، قتل شیرین ابوعاقله خبرنگار زن شبکه الجزیره حین پوشش خبری توسط یورش نظامیان اسرائیل را جنایت جنگی اعلام کردند.

این کارشناسان اضافه کردند قتل ابوعاقله، حمله به آزادی بیان و مطبوعات است و ضمن محکوم کردن قتل ابوعاقله به عنوان یک خبرنگار در حال انجام وظیفه، این کار را جنایت جنگی اعلام کردند. و همچنین عنوان کردند خواستار تحقیقات فوری، مستقل، بی طرف، کارآمد، جامع و شفاف در مورد قتل شیرین ابوعاقله هستند.

خبری که سیمای دروغین فرقه رجوی پخش کرد حاوی خبر مجعولی بود. به دنبال این خبر به سایت های فرقه نگاه کردم تا ببینم در مورد این خبر چه انعکاسی دارد اما متاسفانه هیچ کدام از سایت های فرقه اساساً اشاره ای به این خبر نکردند. ماهیت فرقه رجوی را در همین خبر می توان محک زد که چقدر به آمریکا و اسرائیل وابسته است.

بی جهت نیست رجوی تاکنون دوام آورده است به این دلیل که حامیان گردن کلفتی مانند اسرائیل و آمریکا را دارد. همیشه ماهیت اصلی در صحنه عمل خودش را نشان می دهند از این که رجوی می ترسد شکی نیست. در جنگ آمریکا و عراق هم همین که صدام سرنگون شد رجوی در مقابل آمریکا پرچم تسلیم را بر افراشت در حالیکه قبلاً در نشست توجیهی به ما گفته بود چنانچه آمریکا یک گلوله به سمت قرارگاههای ما شلیک کند به آمریکائیها می گویم برو به خانه ات (go home) و در ادامه گفت بی محابا به سمت مرزهای ایران حرکت خواهیم کرد.

اما در صحنه عمل خلاف اظهارات رجوی را شاهد بودیم. آمریکا قرارگاههای رجوی را بمباران کرد و ضمن این که رجوی تعدادی کشته و مجروح به جای گذاشت وقتی دید تعادل قوا به ضدش می باشد دامن پوشید و النهایه به خلع سلاح در برابر آمریکا تن داد! در یک کلمه رجوی وقتی ببیند سمبه پر زور است دستانش را بالا می برد و تسلیم می شود حالا در رابطه با آمریکا و اسرائیل هم جای تعجب ندارد زیرا امتحانش را قبلاً پس داده است.

ولی مزدوری تا کجا؟ در حالیکه این جریان روزگاری به خودش می بالید که ضد آمریکا است، اکنون رجوی کاملاً استحاله شده و در دامن آمریکا و اسرائیل بسر می برد و جرات نمی کند خبری را خلاف ذائقه آنان بیان کند! حالا هر چقدر وی به همراه زن سومش شعار آزادی خواهی سر دهند ولی ته خط سر در آخور سیاست های غرب و اسرائیل دارند.

انتهای پیام

منبع : انجمن نجات